Heroes #Anne Danielle Tomlinson [ 16 ]
Młodsza siostra Lou. Mieszka razem z chłopakami z One Direction. Dzięki temu że nie mieszka już z rodzicami może sobie na dużo pozwolić. Lecz czasem w tym przeszkadza jej Tomlinson który się o nią troszczy. Bo zawsze ona będzie jego młodszą, małą Annie.


Carolina Dominica Waltham [ 16 ]
Najlepsza przyjaciółka Annie.


Zayn Malik [ 19 ]
Próżny teletubiś. Musi zawsze mieć perfekcyjnie ułożone włosy inaczej nie wychodzi z domu. Lubi chodzić na zakupy i spać do południa. jest niewielkim leniuszkiem. Chociaż wygląda na jakiegoś lalusia i można dostrzec u niego same wady. Jest on tajemniczym, skrytym i wrażliwym chłopakiem. Ma dużo swoich tajemnic...


Louis Tomlinson [ 21 ]
Starszy brat Annie. Stara się być dobrym bratem i w niektórych sytuacjach staje się nad opiekuńczy. Chodzi on z Eleanor Calder. Kumple i siostra uważają że ona go wykorzystuje ponieważ chodzą przynajmniej 4 razy w tygodniu na zakupy i zazwyczaj to Lou kupuje El ciuchy. On jest w niej bardzo zakochany i nie widzi świata poza nią.


Harry Styles. [ 17 ]

Chłopak o nieziemskim głosie. Jest po uszy zakochany w Cher. Z każdym dniem jego uczucie do niej wygasa. W końcu postanawia zostać singlem i się zabawić.


Niall Horan [ 18 ]
Wielki żarłok. Potrafi zjeść ostatnią rzecz z lodówki bez podzielenia się ją nikim. Lubi płatać kumplom figle.
Liam Payne [ 22 ]
Daddy Direction

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz